תחומי עיסוק

ייעוץ משכנתאות

ייעוץ משכנתאות

כל אחד יכול לגשת לבנק ולקבל משכנתא, אבל לא כל אחד יודע איך לקחת משכנתא בצורה נכונה, כזו שלוקחת בחשבון ומשקללת את כל ההכנסות הקיימות והעתידיות שלכם. לכן, אחת ההחלטות הכי חשובות שתצטרכו לקחת לפני חתימה על משכנתא מול הבנק, היא קבלת ייעוץ משכנתאות. בשארי יועצים נותנים ייעוץ משכנתאות שמסתכל לעתיד. אנחנו מבינים שהחיים הם דינמיים – ההכנסות שלכם היום, הם לא ההכנסות בעוד 3 או 10 שנים, וההוצאות משתנות בהתאם. חשוב לנו לתת מענה להווה וצפי לעתיד, כזה שיקח בחשבון את השינויים שיכולים להיות לכם בחיים על מנת שבעוד כמה שנים, המשכנתא לא תעיק ותכביד עליכם.

מחזור משכנתא

מחזור משכנתא מתבצע בדר"כ לאחר כמה שנים מלקיחת המשכנתא. כאשר ההחזר עדין בעיצומו. גם מחזור המשכנתא צריך להיות מחושב בראייה לעתיד. ישנם כמה סיבות בהם נשקול לבצע מחזור משכנתא:

  1. אנשים שלא ביצעו ייעוץ משכנתאות וגילו שגובה ההחזר לוחץ עליהם או כאלו שצריכים כסף נזיל עקב אירוע משמח – חתונה, בר מצווה או אירוע שלא יכלו לחזות אותו לדוגמת הקורונה.
  2. אנשים שהגדילו את ההכנסות החודשיות שלהם ורוצים לשפר את המשכנתא הקיימת. לאנשים אלו אנחנו בוחנים את האפשרות להגדיל החזרים על מנת לקצץ את תקופת החזר המשכנתא ובכך להקטין את עלות המשכנתא.
  3. אנשים שקיבלו סכום כסף חד פעמי כדוגמת קרן השתלמות, ורוצים לכסות איתה חלק מהמשכנתא. במקרה כזה יש לעשות מחזור משכנתאות מאחר והדבר גורר שינוי בתקופת ההחזר/ריביות וכו.

כל אחד מאיתנו יכול להגיע לאחד מהמצבים הללו, לכן חשוב לעשות מחזור משכנתא בצורה מקצועית ונכונה המשקללת את כל הנתונים והתרחישים האפשריים שיכולים להיות. אצלנו בבשארי יועצים תזכו לקבל הכוונה מקצועית לקבלת מחזור המשכנתא הטובה ביותר עבורכם.

מחזור משכנתא
גיוס אשראי לכל מטרה

גיוס אשראי לכל מטרה

גיוס אשראי מתאים בעיקר לאנשים שצריכים לקחת הלוואה חד פעמית למטרה כלשהי, כאשר ההלוואה זו הינה משכנתא לכל דבר ולכן יש לקחת בחשבון משכנתא קיימת באם ישנה כזו. בגיוס זה התנאים משתנים בהתאם לנתונים האישיים של כל אחד ולכן חשוב מאוד לקבל ייעוץ נכון שייקח בחשבון את כל הקריטריונים והאפשרויות העומדות בפניכם על מנת שתוכלו לקבל החלטה נבונה.

משכנתא הפוכה

משכנתא שנותנת פתרון לאנשים מעל גיל 60 בעלי נכס הזקוקים להכנסה חודשית או חד פעמית. במקרה זה אנו נעשה שכלול של ההון העצמי בראייה לעתיד על מנת לקבל תנאי משכנתא טובים ככל הניתן.

משכנתא הפוכה
ייעוץ מס

ייעוץ מס

יעוץ מס חשוב לאנשים שצריכים לתת דיווחים ודוחות למס הכנסה. הבירוקרטיה לוקחת זמן וצריך לדעת איך לכתוב ולשלוח את הדוחות בצורה הנכונה על מנת שהכל יעבור חלק ותקין מול המוסדות (מס הכנסה וביטוח לאומי).  היועצים אצלנו יטפלו בכל הבירוקרטיה , כתיבה ושליחת הדוחות. כל מה שעליכם לעשות הוא רק לספק לנו את המסמכים הדרושים.

אנו מטפלים בנושאים הבאים: דוחות חודשיים ושנתיים, הנהלת חשבונות שוטפת, מס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי, פתיחת תיקים חדשים, הצהרות הון, תאומי מס והחזרי מס.

טיפול בעצמאים – פתיחת תיקים למס ערך מוסף, התנהלות מול ביטוח לאומי, מס הכנסה, וכן ייצוגו של הלקוח בפני מוסדות אלו, הכנת דו"חות שנתיים וחודשיים וכן הכנת הצהרות הון ניהול חשבונות ומשכורות.

טיפול בשכירים – ביצוע תאומי מס והחזרי מס.

מתלבט? מחפש יעוץ ראשוני של עו"ד ללא התחייבות ? התקשר עכשיו!